Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Jadło – przepisy kulinarne pogranicza Polsko-Słowackiego

Drukuj PDF
W ramach projektu „Smaki pogranicza. Polsko – słowacka wymiana doświadczeń w dziedzinie turystyki kulinarno – krajoznawczej" realizowanego przez Powiat Krośnieński w partnerstwie z Agencją Rozwoju Rejonu w Świdniku, wydano publikację: Jadło – przepisy kulinarne pogranicza Polsko-Słowackiego.
Więcej…
 

Szkolenia i warsztaty

Drukuj PDF
Pierożki Leżachowskie, zrazy z mięsem i kapustą oraz banianka z zacierką, to tylko niektóre z regionalnych potraw jakie przygotowali uczestnicy projektu „Smaki pogranicza. Polsko- słowacka wymiana doświadczeń w dziedzinie turystyki kulinarno – krajoznawczej".
Więcej…
 

Konferencja inaugurująca projekt

Drukuj PDF
W dniu 20 września br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli odbyła się konferencja inaugurująca projekt pn. „Smaki pogranicza. Polsko – słowacka wymiana doświadczeń w dziedzinie turystyki kulinarno – krajoznawczej", realizowany przez Powiat Krośnieński w partnerstwie z Agencją Rozwoju Regionalnego w Świdniku.
Więcej…
 

Smaki pogranicza. Polsko – słowacka wymiana doświadczeń w dziedzinie turystyki kulinarno – krajoznawczej

Drukuj PDF
Powiat Krośnieński, w partnerstwie z Agencją Rozwoju Rejonu w Śvidniku, rozpoczął realizację projektu „Smaki pogranicza. Polsko – słowacka wymiana doświadczeń w dziedzinie turystyki kulinarno – krajoznawczej".
Więcej…
 

Polsko – słowackie spotkanie – szansą na nowe inwestycje

Drukuj PDF
W dniu 23 sierpnia 2013. w Preszowie na Słowacji odbyło się ważne spotkanie transgraniczne, w którym uczestniczyli Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego i Peter Chudik Predseda Kraju Preszowskiego. W spotkaniu udział wzięli także: Jan Juszczak Starosta Krośnieński, Katarzyna Stachowicz Kierownik Oddziału Współpracy Międzynarodowej Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Vladimir Kozák Dyrektor ds. Zarządzania i Utrzymania Dróg PSK.
Więcej…
 


Strona 1 z 4